Cursa Americana 2019

50cc Debu­tant
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Roc Gomez Oliver2525252525252525002525250
2Joel Asen­sio Clausell131320202020002020146
3Iu Tei­xi­dor Ferrer202013131313001313118
4Adrian Bel­tran Gordillo111116161616001616118
5Joel Per­li­nes Cuadrado111111110001155
6Jan Closa Maso202040
7Eleu Jose Cuenca101016036
8Ale­jan­dro San­ti­ago Bellido161632
9Eli­seu Buch Torne9918
50cc
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Jordi Vilar­nau Sillero2525252520202016002525226
2Aleix Este­vez Flo169111025251613001620161
3Grau Soler Cassany81020201602520002011150
4Alex Arcega Masmiquel20201613001325107
5Jaime Soto Ferrandiz131313161011001316105
6Jan Closa Maso13160000111353
7Esteve Abe­lla Sentias10810911048
8Tomas Ave­lla Sentias91681144
9Aleix Gar­cia Romero111122
10Josep Mallofr‚ Serra91019
11Joel Asen­sio Clausell9817
65cc
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Didac Ger­man Jordan202016161613252520161620223
2Aran Lopez Aumatell16162025202025252525217
3Jaume Mar­ti­nez Gonzalez91113131310161613201010154
4Pau Sabate Arcas111320252520002013147
5Arnau Arti­gas Muntada10725209161313001311137
6Aleix Diego Vila2525160111693
7Albert Marce Font8911111111111385
8Tomas Ave­lla Sentias11118838
9Ivan Mar­ti­nez Lamberto131023
10Roger Matas Sola10919
11Aleix Arcega Masmiquel9918
12Esteve Abe­lla Sentias7714
85cc
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Jordi Galera Oliva252525252525252525252525300
2Xavier Puig Alvarez81113098131316162020147
3Oriol Sol­sona Perez20201320161600105
4Pol Nico­lau Bleisa985889881101313100
5Dal­mau Arumi Terradellas1610716130161694
6Aniol Molas Roca2020202080
7Dani Cua­drado Lara6111113101061
8Joel Vidal Cateura8101011111161
9Gerard Peix Mayne99161044
10Ivan Pol­vi­llo Mu¤oz202040
11Ingrid Macia Redondo131610039
12Josep Sarda Olive201636
13Pep Sola Cortes10911030
14Gui­llem Ingles Montenegro00161329
15Aleix Vilaro Padros111324
16Roger Ponsa Tobias9918
17Marc Alva­rez Juan000
Ama­teur
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Anto­nio Izqui­erdo Mox¢2013202513160132525170
2Gerard Mar­ti­nez Latorre1311661313111320201620162
3Gerard Font Mas252025202525140
4Car­los Marin Morella161611111616160102
5Anto­nio Mon­tala Melero999991000131078
6Joan Riu Mas8878811111172
7Aleix Mas Fillat1616201668
8Arcadi Casa­no­vas Costa1310202063
9Cris­tian Caba­llero Bautista111087111158
10Eudald Bur­gaya Sala252550
11Isaac Codony Corbera131110943
12Jeremy Cazorla202040
13Fer­ran Rodri­guez Plana102535
14Marc Tereso Puig3550101033
15Marc Cobos Tarruella161632
16Gerard Erra Masnou101323
17Esteve Casas91322
18Adria Dorca Trulls7714
19David Naza­reno Barragan4610
20Sergi Roca Fornell10010
21Jonat­han Ivan Lagarda459
22Joan Xart Costa347
23Pablo Igle­sias246
24Xavier Potrony Domenech505
25Mario Estepa Bernabeu033
Femi­nes
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Ari­adna Soto Ferrandiz202025250252525165
2Geor­gina Abe­lla Coret1616202002092
3Judith Car­bo­nell Van Reck252550
Sub-180
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBreda
1Marc Alva­rez Juan162020250252525156
2Marc Mar­ti­nez Sanchez131625202516115
3Ber­nat Pas­tor Homs2020162076
4Alex Des­calzo Ubeda252550
5Manuel Ber­nat Bravo252550
6David Mar­quez111324
7Jesus Pol­vi­llo Mu¤oz20020
8Car­los Fluxa20020
MX-Pro
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Josep Piris Gonzalez252525252020140
2Ger­va­sio Ca¤as Aparicio252550
3Eric Izqui­erdo Baas252550
4Ant­hony Gimenez202040
MX-3
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Jordi Nua­lart Caparros252525252525150
2Josep Parera Aregall252550
3Oscar Zerbst Gelaberto252550
4Pau Gar­cia Codina202040
5Edgar Perez202040
MX-4
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Marti Roig Vargas202525252525202025252020275
2Clau­dio Jesus Maillo111320201616111320201616192
3Joan Closa Garcia161620202525122
4Pere Vi¤as Buixo252016061
5Moi­ses Fer­nan­dez Pimas161691051
6Josep Mallofr‚252550
7Antoni Juvan­teny Busquets1311101145
8Albert Vela Pladevall131629
MX-5
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Jordi Sague Mach25025
2Sal­va­dor Camps Serra02525
Cl…ssiques
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Lluis Soler Esparbe16202525162020162002513216
2Joan Blanco Casellas1313016131625252501625187
3Ricard Coma Salvans2016252516202020162
4Jordi Puig Campa011202020111313001316137
5Jordi Gar­riga Gil252550
6Albert Figuls Canals11130024
7Jaume Orrit Garcia111021
Cl…ssiques-80
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Jordi Casas Nualart25252525100
2Sergi Coll Porta2002525131093
3Josep Pujol Creus1620161668
4Pol Coll Blanco200101141
5Genis Car­ri­llo Comas00202040
6Jordi Gar­riga Gil111324
7Albert Figuls Canal13013
Cl…ssiques-Evo
Pos.Nom i cognomsBor­rassaRoda de TerSanta ColomaVidre­resLa Bis­balVilobi d’OnyarFol­gue­ro­lesBredaTOTAL
1Gerard Mas Mares25252525252525252525250
2Sergi Ante­quera2020201620202020156
3Josep lluis Diego Ga¤an161620202525122
4Nil Coll Blanco202040
5Jordi Nua­lart Caparros162036
6Pol Coll Blanco91116036
7Jordi Figuls Roma161632
8Sergi Coll Porta131326
9Pablo Igle­sias Molero13130026
10Josep pujol Creus101020
11Genis Car­ri­llo Comas11011
12Joan Raya Camps000

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

Connect with Facebook

56 − = 50

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>