Resistència 2014

M…ster
Pos.Nom i cognomsEls Cor­talsRoda de TerSanta ColomaVidre­resSaleta MasTotal
1Jordi Nua­lart Caparros/Albert Tor­renta Pages2516222285
2Joan Boix Cabra /Benjami Vila Campeny161314122580
3Marc Gui­llen Soler/Albert Peix Costa1320252078
4Jordi Subi­rana / Lluis Oriol Eguido941121642
5Dani Arra­bal / Toni Arra­bal / Marc Fortet8181541
6Ramon Roca / David Toledo / Javier Meler10716437
7Albert Toren­tar / Marc Subiros02525
8Artur Obach / Marc Martinez101525
9Sil­ver Gomez /2525
10Joan Car­dona / Ruben Masnou2222
11Sergi Palla­res / Pau Badiella2222
12Xavier Dios /2222
13Vic­tor Gon­za­lez / Gerard Moreno2020
14Dani Negre/ Albert Sanc­hez / Jordi Pla­nes Guix81220
15Jordi Camacho / Joan Pla Ruiz2020
16Gon­zalo Espona / Borja Marques2020
17Carla Maga­llon / Aldo Bach1818
18Car­los Moreno / Dani1818
19Ger­va­sio Ca¤as / Joan Cardona1818
20Fer­ran Presta Solaz / Xavier Riera Benti1818
21Nil Vidal Palomo / Albert Crous / Oriol Coma Font31316
22Salvi Bufill / David Casadesus1616
23Vic­tor Espasa / Car­los Dalmau1515
24Jos­car Vilar­dell / Ignasi Motje1515
25Angel Amat Boza / Juan Albert1414
26Sergi Padros Tar­res / Pol Verdaguer1414
27Ruben Mon­tero / Albert Ramirez1414
28Marc Gui­llen / Aleix Vidal Paches1313
29David Rusca / Jose Angel Rusca1313
30Joan Fer­rer / Fran­cesc Planell1212
31Anto­nio Romero Tello / Jose Anto­nio Carretero1212
32Alex Mar­fil Gal­vez / Josep Climent1111
33Sergi Coll / David Bigas1111
34Ricard Trias /1111
35Fran­cesc Bosa­coma / Fer­ran Tomas1010
36David Rodri­guez / Toni Ojeda99
37Joan Albert Jar­que Nogue/ Angel Amat Boza99
38Gerard Moreno / Marc Moreno88
39Angel Mar­ti­nez Gar­cia / Sequiel Sanchez77
40Xavier L zaro Brun/Sergio Marin Hidalgo66
41Gui­llem Mart¡ Rotllant/Adria Rora Berga/ Albert Sola66
42Albert Sola­nich Palou/ Jordi Sola­nich Puig55
43Moi­ses Leal Bal­dom… / Jordi Puig55
44Aleix Valls / Dani Ferrer33
45Pere Ausi¢ Gui­te­ras / Eric Mar­tos Garcia22
46Edgar Sanz / Vic­tor Sanz11
47Eloi Selva / Miquel Carrasco11
48Car­les Pin­ti­ado / Albert Quintilla11
49Manel Comas / Pau Comas11
50Olau Mer­ca­der Farres/ Nil Alsina Clopes11
Veter…
Pos.Nom i cognomsEls Cor­talsRoda de TerSanta ColomaVidre­resSaleta MasTotal
1Albert Colo­mer Ber­to­lin / Josep Sal­va­dor Auladell2520252525120
2Marti Roig Var­gas / Xevi Fabrega Catala2025222022109
3Joan Closa Gar­cia / Fran­cesc Molina Mu¤oz2218202282
4Car­les Pla / Jordi Durbau182038
5Joan Tomas / Josep Puigseslloses2222
6Maikel / Josep M¦ Fortia1818
7Sergi Coll Porta / Lluis Auroux1818
Elit
Pos.Nom i cognomsEls Cor­talsRoda de TerSanta ColomaVidre­resSaleta MasTotal
1Albert Ris­sech Sureda/ Joan Agui­lar Corominas2020222225109
2Joan Vilalta Aguado / Raul Vilalta Aguado252225072
3Ruben Luengo Corredera/ Alberto Rodriguez2525
4Isaac Pons / Gerard Salavedra2525
5Artur Navarra / Enric Navarra2222
6Carla Maga­llon / Aldo Bach2020
7Gerard Erra / Albert Oliver1818
8Oriol Coma / Gerard Barnolas1818
Unic
Pos.Nom i cognomsEls Cor­talsRoda de TerSanta ColomaVidre­resSaleta MasTotal
1Sal­va­dor Tri­ola Isern2525252025120
2Clau­dio Jesus Maillo2220182282
3Miquel Jofre Cunill202242
4Ivan Cou­fal Straskrabova1815033
5Daniel Cou­fal Dalmau1616032
6Albert Tor­renta2525
7Albert Gra­ta­cos Grau2222
8Eloi Coll Planas2222
9Juan Mar­tin Coll Cuello2020

2 comentaris a “Resistència 2014

  1. envieu o colo­queu les cla­si­fi­ca­ci­o­nes de les 3 horas de roda de ter
    salut

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

Connect with Facebook

4 + 2 =

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>