Resistència 2013

M…ster
Pos.Nom i cognomsPere­ladaEls Cor­talsCop de GasVidre­resSaleta MasCan DauraTotal
1Jordi Nua­lart Capar­ros / Ben­jami Vila Campeny202220252215124
2Robert Pla­de­vall Balda / Aleix Tomas Font2520152020100
3Oriol Bru­tau Xar­rie / Daniel Oliva Boix151315131874
4Pere Pelli­cer / Sergi Pallares22252269
5Sergi Padros Tarr‚s/ Gerard Calvet1513141254
6Maxime Jules Caron / Juan Eric Gomez1671191053
7Paco Molina / Car­les Moreno14182052
8Joan Closa / Joan Boix1316736
9Jordi Vila­gran Lli­nas / Gerard Saus Blanch185831
10Salvi Bufill Bosch / Ricard Trias Soler4121430
11David Toledo Ruiz / Ramon Roca146929
12Pau Alonso Car­re­ras / Gabriel Sur­ri­bas Medina109928
13David Agui­lar / Ivan Jodar181028
14Jordi Vilar­dell Pele­grin / Oscar Vilar­dell Pelegrin2525
15Eloi Coll / Xavi Ala­bau / Gerard Cebria2525
16Joan Car­dona Cha­morro / Josep M¦ Ruiz-Ruano Toro16925
17Ger­va­sio Ca¤as / Dani Rodriguez2525
18Ivan Pen­nacc­hio / Gerard de la Torre Badosa131124
19Josep Costa Alcan­tara / Fabian Galvez2222
20Chris­tof­hes Da Costa / Fre­de­ric Garcia2222
21Ivan Pedro Velasco / Albert Labra¤a11819
22Raul Olmedo Canet / Carla Maga­llon Gubau1818
23Eric Izqui­erdo / Josep M¦ Fort1818
24Joan Fer­rer / Jordi Durbau1616
25Gerard Saus / Gerard Brun1616
26Albert Mus­sull / Xavier Amatrain1616
27David Car­re­ras / Albert Torrenta1515
28Jordi Calvo / Joa­quim Riera1414
29Xevi Riera / Marc Riera1414
30Fran­cisco Lopez / Oscar Grau1313
31Pere Vi¤as Buix• / Gerard Lla­net Pey1212
32Ernest Riu Fer­rer / Josep M¦ Font Baranera1212
33Jaume Massa / Jordi Diaz1212
34Andres Pedro Burde / Toni Lahiguera1212
35Iv…n Velasco Subi­rana / Marc Perez Checa1111
36David Cor­re­dera Polaino / Sergi Lorente1111
37Cris­tian Mar­tin / Albert Mi¤ano1111
38Raul Luque Cobo / Jordi Puig Vernedas1010
39Oscar Colls / Manuel Luna1010
40Pau Aulet / Cons­tanti Martinez1010
41Toni Ojeda Osa 1/ Jordi Casas 1/ Ignasi Codina 188
42Marc Parra / Toni Cornell88
43Daniel Cou­fal Dalmau/Ivan Coufal88
44Cris­tina Moreno / Matias Cerrato77
45Jordi Julia / Ramon Pastor77
46Alex Mar­fil Gal­vez / Albert Bus­quets Jimenez66
47Flo­rian Eti­enne / Ale­xis Arrufat00
48Gui­llem Mart¡ Rot­llant / Albert Sol…00
Elit
Pos.Nom i cognomsPere­ladaEls Cor­talsCop de GasVidre­resSaleta MasCan DauraTotal
1Albert Ris­sech Sureda / Joan Agui­lar Corominas202022252525137
2Artur Navarra Mon­tes / Enric Navarra Montes1818182276
3Joan Vilalta Aguado / Raul Vilalta Aguado22222064
4Ramon Pele­gri Sire / Oriol Vi¤as2525
5Ruben Luengo Corredera/ Toni Romero2525
6Josep M¦ Vila­mala / Gerard Salavedra2525
Veter…
Pos.Nom i cognomsPere­ladaEls Cor­talsCop de GasVidre­resSaleta MasCan DauraTotal
1Albert Colo­mer Bar­toli / Roman Dome­nech Barreneche222522252225141
2Lluis Trias Augue / Josep M¦ Para­rol Truyols202216182513114
3Xavier Fabrega Catala / Mart¡ Roig Vargas181818142022110
4Jordi Ber­na­ta­llada Bar­nes / David Oller Navarro14160202070
5Miquel Fal­gue­ras Puig­nau / Jordi Sague25251666
6Jordi Durau / Car­les Pla181634
7David Car­re­ras Sureda / Pep For­tia Sole161531
8Paco Molina / Car­les Moreno2222
9Jose Cano Fri­gola / Josep Permanyer2020
10Pere Pelli­cer / Pere Quintana2020
11Jordi Plana / Oscar Olivares1818
12Toni Ben­goc­hea / Vic­tor Sanz Garcia1515
13Marc Riera / Jordi Plana1515
14Jorge Blanco / Pili Jimenez1515
15Marc Ale­gret / Juan Jose Ruiz1414
16Sergi Coll / Jaume Llop1313

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

Connect with Facebook

9 + 1 =

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>